Nie ma już biletów na sobotni mecz Chełmianki.

  • 20.07.2017, 14:02 (aktualizacja 20.07.2017, 14:20)
  • DSO
Nie ma już biletów na sobotni mecz Chełmianki. chelmianka.pl
W najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Chełmie, w ramach I rundy Pucharu Polski zostanie rozegrany mecz pomiędzy Chełmianką, a Zagłębiem Sosnowiec.

Zarząd klubu wraz z Komendą Miejską Policji w Chełmie i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie, ustalił, że sobotnie spotkanie odbędzie się w ramach imprezy niemasowej. Oznacza to, że organizator meczu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, może wpuścić na stadion maksymalnie 999 uczestników, wraz z piłkarzami i przedstawicielami obu ekip. Wiąże się to ze sprzedażą biletów - których już dziś zabrakło. Dotarły do nas informacje, że wszystkie wejściówki zostały sprzedane.

Klub apelował o wcześniejszy zakup biletów i tłumaczy swoją decyzję o organizacji imprezy niemasowej: 'Zarząd ChKS Chełmianka rozważał możliwość zorganizowania imprezy masowej, dzięki której mecz mogłaby obejrzeć większa liczba widzów, jednak po wygranym spotkaniu rundy wstępnej z Rozwojem Katowice, klub nie był w stanie, w tak krótkim czasie, przygotować wszystkich koniecznych dokumentów i uzyskać niezbędne opinie do wydania decyzji o pozwoleniu na imprezę masową. Zgodnie z prawem organizator o wydanie pozwolenia na imprezę masową z wnioskiem do prezydenta musi wystąpić co najmniej na 30 dni przed jej rozegraniem, a w uzasadnionych przypadkach – 14 dni. Prezydent z kolei decyzję wydaje na minimum 7 dni przed imprezą.'

Organizator informuje również, że w związku ze spodziewanym przyjazdem kibiców drużyny przyjezdnej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu zostanie zamknięte wejście na nową trybunę wschodnią (przy budce spikera) oraz wjazd główną bramą od ul. I Pułku Szwoleżerów 15A

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe