Krystyna Szpak - Lipińska żegna się z chełmskimi "medykami"

  • 14.07.2017, 12:14
  • DSO
Krystyna Szpak - Lipińska żegna się z chełmskimi "medykami" medyki chełm
Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie będzie miało nowego dyrektora.

Przez ostatnie 26 lat, Medycznym Studium Zawodowym zarządzała Krystyna Szpak-Lipińska. Ogółem, ma za sobą 46 lat pracy w zawodzie, bo warto też wiedzieć, że obecna dyrektor, około dwóch/trzecich swojego życia, spędziła właśnie w 'medykach'. Jest bowiem absolwentką ówczesnego, 5-letniego liceum medycznego. Jak wspomina swoją karierę w 'medykach'?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krystynę Szpak-Lipińską zapytaliśmy też o plany na przyszłość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejsce Krystyny Szpak-Lipińskiej - która odchodzi na emeryturę, zajmie Małgorzata Szyszkowska, obecna wicedyrektor 'medyków'. Podobnie jak dotychczasowa dyrektor, także i ta nowa, jest od wielu lat związana ze szkołą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

... najpierw - jako nauczyciel, potem - jako doradca metodyczny dla nauczycieli ze szkół medycznych na terenie całego województwa lubelskiego. W 2007 roku, Szyszkowska została kierownikiem szkolenia praktycznego, od 2010 - pełni funkcję wicedyrektor Medycznego Studium Zawodowego.

Przy powołaniu nowego dyrektora nie można uniknąć tematu zmian w samym funkcjonowaniu szkoły. O to też zapytaliśmy Małgorzatę Szyszkowską.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Funkcję dyrektora, Małgorzata Szyszkowska przejmie we wrześniu.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe