Przed dworcem głównym PKP stanie parowóz

  • 22.06.2017, 08:33
  • DSO
Przed dworcem głównym PKP stanie parowóz um chełm
Jeszcze w tym roku dokonana powinna zostać aktualizacja projektu przebudowy placu dworcowego przed stacją PKP Chełm Główny.

Prace modernizacyjne mają objąć budowę parkingów, wymianę nawierzchni palcu, oświetlenia, chodników, urządzenie terenów zieleni, małej architektury, budowę stacji rowerów miejskich oraz ustawienie przed budynkiem dworca parowozu, który obecnie znajduje się na tyłach obiektu. Jak podkreśla prezydent Chełma - Agata Fisz, ta inwestycja możliwa będzie dzięki przejęciu przez miasto placu przed dworcem i środkom pozyskanym z Unii Europejskiej w ramach tak zwanych Strategicznych Inwestycji Terytorialnych. Zgodnie z harmonogramem realizacji projektów, prace budowlane są zaplanowane na przyszły rok.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe