20-lecie Radia Bon Ton - 17 czerwca świętujemy z Julą!

  • 10.05.2017, 08:08 (aktualizacja 05.06.2017, 12:55)
  • DSO
20-lecie Radia Bon Ton - 17 czerwca świętujemy z Julą! Radio BonTon
Gorąco zapraszamy, nie tylko naszych słuchaczy na obchody 20-lecia Radia BonTon. W programie wiele atrakcji, a gwiazdą imprezy będzie Jula!

17 czerwca na Placu Łuczkowskiego czeka na Was moc atrakcji związanych z wielkim rodzinnym piknikiem pod hasłem "Chełm- Miasto Dobrych Duchów". Wspólnie spróbujemy pobić rekord Polski w liczbie osób przebranych za duchy. 

Przy okazji liczenia duchów zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji. Na scenie ustawionej na Placu Łuczkowskiego wystąpią m.in. zespół "Na Szybko", "Bieluch Band", "Arias" oraz "Koty", grupy taneczne z MDKu i Estrada Dziecięca. Chełmski Dom Kultury specjalnie dla najmłodszych przedstawi spektakl "Lokomotywa". Będzie można także wziąć udział w rajdzie rowerowym z Bieluchem, czeka na Was także mnóstwo konkursów z nagrodami od Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch. Chełmskie Podziemia Kredowe będą otwarte dla zwiedzających w promocyjnej cenie, a na wielbicieli kina czekać będzie seans z filmami o duchach. Dla osób przebranych za duchy czekają darmowe przejazdy po mieście specjalnie na ten dzień przygotowanymi "duchobusami".

Na wielki finał, z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 20-lecia Radia Bon Ton,  przygotowaliśmy niespodziankę w postaci koncertu znanej polskiej wokalistki Juli - autorki takich przebojów jak "Milion słów", "Za każdym razem", "Kiedyś odnajdziemy siebie". Koncert gwiazdy wieczoru zaplanowany jest na godzinę 19:00.

ZAPRASZAMY!

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał
Rafał 17.05.2017, 00:04
grają jeszcze koty :D będzie mrymraśnie :D
Janek
Janek 05.06.2017, 09:13
weź się lecz gości! przecież gdyby ktoś jeszcze grał to by napisali. Więc auto promocję sobie daruj. A koncert Juli będzie z pewnością najlepszy!

Pozostałe