Zwłoki kobiety w mieszkaniu na Mickiewicza

  • 08.05.2017, 10:00
  • DSO
Zwłoki kobiety w mieszkaniu na Mickiewicza policja.pl
Starsza kobieta została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu.

W piątek po południu chełmscy policjanci dostali wezwanie na ulicę Mickiewicza. Wraz ze strażakami musieli wejść do mieszkania, które od kilku dni pozostawało zamknięte. Na miejscu znaleźli nie żyjącą 72-latkę.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła umrzeć kilka dni wcześniej. Mieszkała tam sama, drzwi były zamknięte od środka, w mieszkaniu nie znaleziono śladów wskazujących na udział innych osób w zdarzeniu. Ostatnie połączenie z telefonu kobiety zostało wykonane 28 kwietnia. Rozmawiała wtedy z synem, przebywającym za granicą.
Na to, że 72-latka mogła umrzeć kilka dni wcześniej, wskazywał także kalendarz z wyrywanymi kartkami. Widniała na nim data 1 maja.
Ciało kobiety zostanie poddane oględzinom i być może one pozwolą ustalić przyczynę zgonu.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe