Wrażliwość z Teatrem Conieco

  • 02.05.2017, 10:45
  • DSO
Wrażliwość z Teatrem Conieco mdk

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na spotkanie z Teatrem na Poduszkach. 6 maja o godzinie 12:00 w sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie przy ul. Pocztowej 41, obejrzymy przedstawienie Teatru Conieco pt. „Wrażliwość”

Inspiracją sztuki jest baśń J.CH. Andersena pt. "Stokrotka", jej mali bohaterowie są krzywdzeni przez człowieka, a w końcu zostają wyrzuceni jak niepotrzebne przedmioty.

W tym miejscu zaczyna się spektakl. Zobaczymy stokrotkę leżącą na ulicy i przechodzących ludzi. Scena pierwsza jest zrealizowana w technice teatru przedmiotu. Ludzie-buty i ich reakcje na porzucony kwiatek, to refleksje na temat wrażliwości ludzkiej. Pozostałe części spektaklu to marionetkowa pantomima z muzyką Agnieszki Glińskiej.

W scenie drugiej …..Tego już nie zdradzimy aby dowiedzieć się jak potoczą się losy bohaterów tej opowieści trzeba przyjść na spektakl…

Ilość miejsc ograniczona - bezpłatne wejściówki dostępne w Młodzieżowym Domu Kultury

 

Teatr na poduszkach to rodzinne spektakle kameralne połączone z zabawą integracyjną. Zaprezentowane sztuki w swej treści będą zawierały przesłania profilaktyczne i integracyjne, przedstawiające pozytywne wzorce zachowań.

„Teatr na poduszkach" realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych .

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe