Bezpieczny długi weekend w regionie

  • 02.05.2017, 10:02
  • DSO
Bezpieczny długi weekend w regionie policja.pl
Długi weekend - na razie bezpieczny.

Na drogach dochodziło jedynie do kolizji - w powiecie chełmskim ostatnie 72 godziny to w sumie 6 zdarzeń - do tego dwóch pijanych kierujących - kierowca samochodu na lwowskiej, który grubo ponad 2,5 promila, a do tego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Z kolei w Majdanie Skordiowskim wężykiem jechał rowerzysta - miał niespełna promil.
Do tego jeszcze tajemnicza sprawa z Okszowa - gdzie kobieta, która ma złamaną jedną z kości ręki, twierdzi, że stało się to kiedy przechodziła obok jednej z posesji - a zn niej tyłem wyjeżdżało auto, które ją potrąciło. Zupełnie co innego mówią jednak przedstawiciele drugiej strony.

Tyle na drogach - a poza nimi także bez większych interwencji. Najpoważniejsze mieli strażacy z Krasnegostawu - były dwa wezwania - do domu i do bloku, gdzie miał ulatniać się tlenek węgla - w jednym przypadku faktycznie tak było - zawiniły piecyki gazowe.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe