Chodzi o wąską i zaniedbaną drogę od ronda Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość do Okszowskiej. Zarząd Dróg Miejskich ogłosił właśnie przetarg na przebudowę tej drogi.
Modernizacja tej ulicy, która zapewne przejmie na pewien czas ruch międzynarodowy, będzie się wiązać z przygotowaniami do największej w historii ostatnich kilkudziesięciu lat miejskiej inwestycji drogowej, na którą władze Chełma pozyskały już dofinansowanie - na przebudowę dróg wchodzących w skład miejskiego odcinka krajowej 12-stki.
Oprócz nowej jezdni, na starej Rejowieckiej pojawi się ścieżka rowerowa, chodniki i oświetlenie.
Wstępny koszt prac to ponad 2 miliony zł. ZDM czeka na oferty do 26-ego kwietnia.
Odnowią starą Rejowiecką!
Tzw. stara ulica Rejowiecka już wkrótce będzie nie do poznania.
- 11.04.2017 10:04 (aktualizacja 06.08.2023 16:01)

Reklama



![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)



Napisz komentarz
Komentarze