Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Magazyn Sportowy #19 (08-10-2022)

Przegląd wydarzeń sportowych z naszego regionu oraz rozmowy z trenerami i sportowcami.
Magazyn Sportowy #19 (08-10-2022)

Część I: relacja z piątej kolejki rozgrywek chełmskiej ligi koszykówki / relacja ze spotkania ChKS Arka Chełm z AZSem Olsztyn / relacja z meczu Chełmianki z Wieczystą Kraków / relacja z Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego zorganizowanego wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 1 w Chełmie z Centrum Sportów Walki Bastion:

Część II: udział strzelców MKS Dragon Chełm w turniejach we Wrocławiu i Tarnowie / brązowy medal Igora Rondosia, pięściarza Olimpu Chełm, zdobyty podczas Mistrzostw Europy / seminarium szkoleniowe Sanbon w Ostródzie, w którym brali udział sensei Krzysztof Kozioł z Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie oraz sensei Bartłomiej Zakrzewski i sensei Wojciech Kłodnicki z Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori / rozgrywki ligowe tenisa stołowego w SMSie Włodawa, Ogniwie Chełm i UKS Żaczek Fajsławice / medale zdobyte przez zawodników UKS Wodnik Krasnystaw w zmaganiach O Laur Lubelskiego Koziołka:

Część III: relacja z Pucharu Polski na szczeblu okręgowym Lubelskiego Związku Piłki Nożnej / relacja ze spotkań ligowych w chełmskiej klasie A i chełmskiej okręgówce:

Część IV: podsumowanie sezonu kolarskiego w GKK Peleton Okszów / podsumowanie sezonu Rafała Czajkowskiego z Fabryki Sportu / zapowiedź Półmaratonu Lubelskiego, w którym wystartują zawodnicy sekcji biegowej Ruchu Izbica i Chełm Biega:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieniAutor komentarza: MarekTreść komentarza: I co tam, chyba temat ucichł? Teraz jest remont budynku UM przy ul. Lubelskiej, a tematu UM w gmachu nikt z władzy nie porusza.Data dodania komentarza: 28.10.2025, 20:14Źródło komentarza: Chełm: Gmach współwłasnością miastaAutor komentarza: MariaTreść komentarza: Piękna historia Liceum w Dubience, Wielkie brawa dla szkoły . To najlepsze Liceum mundurowe na ścianie wschodniejData dodania komentarza: 12.10.2025, 21:52Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: Grzegorz NizioTreść komentarza: Witam bardzo proszę o pomoc dla mojej bratowej Beaty Nizio- Szalast i jej dziecka oraz męża . Proszę o pomoc w postaci żywności , chemia i pomoc w zakupieniu leków i jak by dało radę o pomoc kupieni Krajzegi do drzewa . Bratowa choruje na serce i ciśnienie , cukrzycę ,zakrzepicę żylną oraz anemię jest na orzeczeniu stopnia niepełnosprawności . Córka jej jest osobą niepełnosprawną też choruje na urazy neurologiczne , ucisk na lewą komorę głowy , otyłość ,anemia , ciśnienie . A mąż jest jej i mój brat jest po operacji i choruje na zwyrodnienie kręgosłupa oraz ma dyskopatię i niedowład nóg i rąk . Bardzo proszę o przychylne i pozytywne popatrzenie na sprawę bo jest im naprawdę ciężko z żywnością ,chemią , lekami i z pocięciem opału . Z góry dziękuję od podaję numer do Beaty 574-401-167Data dodania komentarza: 11.10.2025, 15:36Źródło komentarza: Katarzyna Kaznowska - liderka Szlachetnej Paczki w Chełmie
Reklama
test