Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Nie żyje Tomasz "Czorek" Wieczorek...

Znany chełmski działacz sportowy, trener i nauczyciel zginął tragicznie dziś nad ranem
Nie żyje Tomasz "Czorek" Wieczorek...

Autor: BonTon Radio

Nie żyje Tomasz Wieczorek, trener piłkarzy Vojsławii Wojsławice. To on jest ofiarą zdarzenia, do którego doszło przed 5 rano na torach kolejowych pod wiaduktem. 
Tomka znał cały Chełm, a w szczególności środowisko sportowe. Był zawodnikiem Chełmianki, Podlasia Biała Podlaska, klubów z Rejowca, Rejowca Fabrycznego oraz wielu innych drużyn z regionu.  Później zajął się trenowaniem - zarówno seniorów jak i młodzieży, szkolił piłkarzy Unii Białopole, a ostatnio A-klasowej Vojsławii Wojsławice. Trzy tygodnie temu otrzymał tytuł trenera roku 2016 w głosowaniu czytelników Super Tygodnia Chełmskiego. Współpracował z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej, był nauczycielem wychowania fizycznego - ostatnio w Zespole Szkół Technicznych. Bez niego nie mogła się odbyć żadna impreza czy to piłkarska czy po prostu sportowa w regionie. 
Tomasz Wieczorek miał 44 lata.
 

Środowisko sportowe jest w szoku po śmieci Tomasza Wieczorka - piłkarza, trenera, wielkiego miłośnika piłki nożnej. 
Swojego przyjaciela wspomina prezes Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Anatol Obuch

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Tomasz Wieczorek zginął tragicznie dzisiaj nad ranem pod kołami pociągu. Relacjonuje rzecznik chełmskiej policji, Ewa Czyż

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

EDIT:

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie 8 kwietnia (sobota) o godzinie 11:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego w Chełmie. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaszkoła językowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wojciech Werus Przedstawiciel Stowarzyszenia Historyczno-Poszukiwawczego WolicaTreść komentarza: Droga Pani Lucyno. Jak dobrze pamiętam kilka ładnych lat temu nie można było znaleźć właścicieli tego zabytku. Jedni uważali, że są w Kanadzie drudzy, że w USA... Nie odpowiadali na pisma od Konserwatora Zabytków w sprawie stanu zabytku... Od 1995 roku są za niego odpowiedzialni i doprowadzili do jego całkowitego zniszczenia! Tak dokładnie! Nie robiąc tam nic też się go niszczy! Powinno być im wstyd! A z podatkami też mieliście problemy tylko po doniesieniach medialnych niektórzy zaczęli drążyć czy wszystko jest uregulowane! Trzeba było to komuś sprzedać. Komuś kto ma wizję! Jak tak poaiadacie wszystkie dokumenty to warto również posiadać korespondencję od Wojewódzkiego Lubelskiego Konserwatora Zabytków... Czy nie docierała do miejsca zamieszkania?!Data dodania komentarza: 17.09.2025, 08:45Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: jaaTreść komentarza: szczególnie ważne wyłącz główny wyłącznik prądu, jak wrócisz to kupisz nowa lodówkę , nowe podłogi bo lodówka zaleje podłogi i nowe jedzonko, gratulacjeData dodania komentarza: 14.09.2025, 19:08Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dom na wypadek ewakuacji? Praktyczny poradnik dla mieszkańców ChełmaAutor komentarza: Lucyna B.Treść komentarza: Panie Janie, Pałac Stryjów - poprawka - obecni właściciele mieszkają w USA, stanie PA a nie Canadzie. Jest z nimi kontakt - płaca na bieżąco podatki w Gminie Izbica i odprowadzają dzierzawe za wieczyste użytkowanie pałacu do starostwa Krasnystaw. Obecni właściciele (z 3, 1 zmarł) kupili m.in. Palac w 1995roku od tamtejszego zadłużonego Wawel - zakłady Cukiernicze w krakowie- Wykupili ich z długu przejmując ich majątek m in. palac i obręb wokół niego . Posiadam całą dokumentację .Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:25Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: LWTreść komentarza: 😔Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:11Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Piękna Inicjatywa 😊Data dodania komentarza: 13.09.2025, 15:37Źródło komentarza: Gminny Festiwal Kultury Regionalnej "Łączymy Pokolenia" - rozmowa z Pauliną Stafijowską - dyrektorką Domu Kultury w Kraśniczynie
Reklama
test