Dziś w szkole w Dubience planowana jest inauguracja roku szkolnego, a w czwartek 2 września zajęcia. W tym celu wojewoda lubelski wydał polecenie dyrektorowi delegatury Kuratorium Oświaty w Chełmie, żeby wizytatorzy przeprowadzili kontrolę w szkole w Dubience i sprawdzili, czy zajęcia odbywają się zgodnie z kalendarzem roku szkolnego.
Osoby protestujące w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chełmie przyjęły zaproszenie wojewody lubelskiego na spotkanie w dniu 2 września oraz opuściły budynek starostwa.
Starosta chełmski Piotr Deniszczuk był oburzony zaistniałą sytuacją:
Jeszcze wczoraj los uczniów pierwszych klas wydał się przesądzony, ku niezadowoleniu również ich rodziców. Możliwość nauki na miejscu była ważnych krokiem dla ich przyszłości:
Znaczenie szkoły podkreślali również Tomasz Kołodziejczak oraz Piotr Ikonowicz:






![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze