Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Miejsce na ogniska w Borku jest już prawie gotowe

W chełmskim Borku powstało miejsce na ognisko, gdzie będą mogli odpoczywać mieszkańcy Chełma i okolicy. Znajduje się 300 metrów od siedziby Nadleśnictwa. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy.
Chełm: Miejsce na ogniska w Borku jest już prawie gotowe

Mówił Nadleśniczy Piotr Kosmala:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Niewykluczone, że teren będzie monitorowany. Niedługo ma tam stanąć tablica informacyjna z obowiązującym na miejscu regulaminem. A w przyszłym roku roku być może pojawi się zadaszona wiata.

Stworzenie takie miejsca było dyktowane potrzebami chełmskiej społeczności i problemami z legalnym rozpaleniem ogniska. Leśnicy mają nadzieję, że wyznaczony teren będzie dobrze służył mieszkańcom i nie zostanie zdewastowane, ani wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem. Obecnie nie zalecają rozpalania tam ogniska, ma to być możliwe za około dwa tygodnie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mysliwy 18.06.2021 15:32
Miedzy koronami drzew - fajne miejsce w/g zdjęcia

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Xcxc Treść komentarza: Za kierownicą autobusów CLA to siedzą sami chyba "dyrektorzy", którzy są leniwi i nic im się nie chce. Teraz już im się nawet nie chce jeździć na Cementownie. Asfalt już jest wylany jest jak objechać rondo, ale nie Państwu nie chce się tam jechać bo po drodze są roboty i się kurzy. Jakoś samochody osobowe i tiry z przyczepami dadzą radę dojechać od samego początku ale wazniacy w tych złomach na wodór przecież nie pojadą. Ciekawe czy prezydent o tym wie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 21:25 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Lu Treść komentarza: Niech już jedzie do sutenera Data dodania komentarza: 7.08.2026, 15:22 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Marzena Treść komentarza: Pilna zbiórka!!! Pomóżmy Szymkowi to jego jedyna szansa na leczenie🙏 Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: Pomoc z regionu dla Szymonka Zelenta - Witamina FM Autor komentarza: Jerzy Stocki Treść komentarza: Super impreza, będę i udostępniam. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:22 Źródło komentarza: Konrad Chudoba - prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu
Reklama
test