Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm walczy o tytuł rowerowej stolicy Polski

Urząd Miasta Chełm oraz Chełmski Klub Cyklistów PTTK zaprasza wszystkich rowerzystów do udziału w rywalizacja miast o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Chełm walczy o tytuł rowerowej stolicy Polski

Rywalizacja rozpoczyna się 1 a kończy 30 czerwca. 

Zasady rywalizacji są proste – rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację Aktywne Miasta, która rejestruje trasy i ich długości.

W aplikacji wybieramy Miasto Chełm. Można także wybrać spośród rożnych opcji interesującą nas grupę np. firmy, instytucje czy szkoły. Zachęcamy do wybrania z zakładki Ogólny -> Chełmski Klub Cyklistów PTTK.

W aplikacji zostały przygotowane także trasy rowerowe dookoła Chełma, którymi dzięki nawigacji możemy się poruszać.

Na uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody a w najbliższym czasie specjalne oferty rabatowe przygotowane przez naszych partnerów. Najlepsze szkoły będą mogły wziąć udział w rywalizacji o wiatę oraz stojaki rowerowe i ciekawe nagrody.

Celem rywalizacji są: propagowanie aktywnego trybu życia, promocja turystyki rowerowej, promocja jazdy rowerem jako alternatywnego środka transportu oraz wdrażanie idei Smart City.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test