Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Czy mieszkańcy Chełma czują się bezpiecznie?

Według informacji Eurostatu, Polska jest wśród państw, których obywatele najrzadziej zgłaszają przemoc lub wandalizm w swojej okolicy.
Czy mieszkańcy Chełma czują się bezpiecznie?

Takie przestępstwa w 2019 roku zgłosiło tylko 4,4 proc. Polaków. To jeden z najniższych wskaźników w UE. Niższy mają jedynie Litwa i Chorwacja. 

Mikołaj Krzaczek sprawdzał, czy mieszkańcy Chełma czują się bezpiecznie.

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Najmniej bezpiecznie czują się mieszkańcy w Bułgarii, Grecji i Holandii - 16,3 proc. Powyżej średniej europejskiej są też m.in.: Francja, Belgia i Niemcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jerzy 20.03.2021 18:16
Jak Pan Prezydent częściej jest w Warszawie niż w Chełmie to i nie ma czasu zauważyć ,że kominy dają do wiwatu.

Jurek . 17.03.2021 10:10
Kiedy mieście Chełm władze miasta zabronią palić węglem ?? I pójdą za ekologią jak inne miasta w Polsce .

ert 15.03.2021 15:13
Dzięki pandemii noce na Łuczkowskiego nie przypominają jednej wielkiej balangi z bluzgami i disco na full z audików. Interwencje dopiero po telefonie za 15 minut, jak dobrze pójdzie. i tak od 10.00 do 4.00. Noce kultury...

Antoni 15.03.2021 14:44
Jak był pewien ,że zgłoszenie potraktują poważnie to bym zgłaszał. Wandale ciągle mażą ściany i tego nikt nie zgłasza. Wystarczy przejechać przez śródmieście miasta i prawie na każdej ścianie napisy .Gdyby byli ustaleni sprawcy to szkody byłyby naprawione.

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: I co tam, chyba temat ucichł? Teraz jest remont budynku UM przy ul. Lubelskiej, a tematu UM w gmachu nikt z władzy nie porusza.Data dodania komentarza: 28.10.2025, 20:14Źródło komentarza: Chełm: Gmach współwłasnością miastaAutor komentarza: MariaTreść komentarza: Piękna historia Liceum w Dubience, Wielkie brawa dla szkoły . To najlepsze Liceum mundurowe na ścianie wschodniejData dodania komentarza: 12.10.2025, 21:52Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: Grzegorz NizioTreść komentarza: Witam bardzo proszę o pomoc dla mojej bratowej Beaty Nizio- Szalast i jej dziecka oraz męża . Proszę o pomoc w postaci żywności , chemia i pomoc w zakupieniu leków i jak by dało radę o pomoc kupieni Krajzegi do drzewa . Bratowa choruje na serce i ciśnienie , cukrzycę ,zakrzepicę żylną oraz anemię jest na orzeczeniu stopnia niepełnosprawności . Córka jej jest osobą niepełnosprawną też choruje na urazy neurologiczne , ucisk na lewą komorę głowy , otyłość ,anemia , ciśnienie . A mąż jest jej i mój brat jest po operacji i choruje na zwyrodnienie kręgosłupa oraz ma dyskopatię i niedowład nóg i rąk . Bardzo proszę o przychylne i pozytywne popatrzenie na sprawę bo jest im naprawdę ciężko z żywnością ,chemią , lekami i z pocięciem opału . Z góry dziękuję od podaję numer do Beaty 574-401-167Data dodania komentarza: 11.10.2025, 15:36Źródło komentarza: Katarzyna Kaznowska - liderka Szlachetnej Paczki w ChełmieAutor komentarza: Wojciech Werus Przedstawiciel Stowarzyszenia Historyczno-Poszukiwawczego WolicaTreść komentarza: Droga Pani Lucyno. Jak dobrze pamiętam kilka ładnych lat temu nie można było znaleźć właścicieli tego zabytku. Jedni uważali, że są w Kanadzie drudzy, że w USA... Nie odpowiadali na pisma od Konserwatora Zabytków w sprawie stanu zabytku... Od 1995 roku są za niego odpowiedzialni i doprowadzili do jego całkowitego zniszczenia! Tak dokładnie! Nie robiąc tam nic też się go niszczy! Powinno być im wstyd! A z podatkami też mieliście problemy tylko po doniesieniach medialnych niektórzy zaczęli drążyć czy wszystko jest uregulowane! Trzeba było to komuś sprzedać. Komuś kto ma wizję! Jak tak poaiadacie wszystkie dokumenty to warto również posiadać korespondencję od Wojewódzkiego Lubelskiego Konserwatora Zabytków... Czy nie docierała do miejsca zamieszkania?!Data dodania komentarza: 17.09.2025, 08:45Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: jaaTreść komentarza: szczególnie ważne wyłącz główny wyłącznik prądu, jak wrócisz to kupisz nowa lodówkę , nowe podłogi bo lodówka zaleje podłogi i nowe jedzonko, gratulacjeData dodania komentarza: 14.09.2025, 19:08Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dom na wypadek ewakuacji? Praktyczny poradnik dla mieszkańców Chełma
Reklama
test