Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Mieszkańcy skarżą się na zalegający śnieg

Tegoroczna zima daje się we znaki pieszym i kierowcom. Choć miejskie służby zapewniają, że pracują pełną parą, na wielu ulicach, chodnikach i parkingach zalega gruba warstwa śniegu.
Chełm: Mieszkańcy skarżą się na zalegający śnieg

Tak jest w Chełmie m.in na ulicy Nowy Świat czy Uściługskiej. Chełmianie skarżą się na administratorów terenu:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Przypominamy, że o odśnieżanie ulic i chodników w mieście dba konsorcjum Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz zarządcy prywatnych i spółdzielczych posesji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

antygłupek 24.02.2021 09:48
tak tak towarzyszu - zgłoś się do komitetu

Antoni 23.02.2021 09:39
Pamiętam zimy nie takie jak obecna i jakoś władze sobie radziły i śnieg był wywożony a teraz katastrofa.

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test