Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy

Ogłoszono postępowanie przetargowe na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Chełma w ciągu drogi ekspresowej S12. Trasa ominie miasto od północy.
Chełm: Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy

Mówi Marek Litwin, dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Oficjalne rozpoczęcie inwestycji ogłosił wicepremier Jacek Sasin:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Wyłonienie wykonawcy i podpisanie umowy planowane jest w I połowie 2021 r. Zadaniem wykonawcy będzie opracowanie projektu budowlanego, uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, wybudowanie drogi i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Rozpoczęcie budowy planowane jest w 2023 roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Shifo 19.12.2020 21:07
Sienkiewicza? Kiedy

Antoni 18.12.2020 19:09
Kolejowa zrobiona ale jak pozwolą tam jeździć torom to szybko będzie wyglądać jak przed remontem. Wystarczy przejechać ulicami po których jest teraz ruch tirów.

Shifo 18.12.2020 13:24
Kolejowa zrobiona porządnie dziś przeszedlem od dworca PKP do Sienkiewicza?czy Lenina bo nikt tu nie robił remontu co najmniej 40 lat tak mowiła mi moja sąsiadka z ul.Sienkiewicza która mieszka w bloku 14A od 7 marca 1968 roku wstyd i skandal Panie Prezydencie chyba musimy się zwrócić do pana wicepremiera Sasina wkrótce napiszemy list.wesolych świąt

70baniek 17.12.2020 00:26
no jak Sasin obiecał, to wiadomo...

gość 16.12.2020 10:06
kolejowa nareszcie zrobiona to może poście objazd tych cholernych tirów tamtędy dajcie nam trochę odetchnąć po co maja miasto rozjeżdżać

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)Autor komentarza: SkowronekTreść komentarza: Wow, co prawda robi się moda na ucieczkę w naturę, jednak w wypowiedziach Pani Elżbiety słychać, że płynie to z głębi serca i faktycznej pasji a nie z chwilowej chęci bycia na fali. Wspaniały wywiad.Data dodania komentarza: 10.04.2026, 11:54Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)Autor komentarza: Joanna WójcickaTreść komentarza: Ogromne gratulacje! I życzenia kolejnych pięknych wydarzeń prowadzących do wspaniałych sukcesów!Data dodania komentarza: 9.04.2026, 15:10Źródło komentarza: Laureatka konkursu "Polka XXI wieku". Gościem Radia Bon Ton Agnieszka Poźniak
Reklama
test