Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Ruszyły zapisy do Biegu "PoRuszaj się dla WOŚP"

Coroczny bieg charytatywny towarzyszący Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy odbędzie się mimo obostrzeń epidemicznych. Odbędzie, ale w zmienionej - wirtualnej - formie. Co więcej, wbrew nazwie, będą w nim mogli wziąć udział nie tylko biegacze.
Ruszyły zapisy do Biegu "PoRuszaj się dla WOŚP"

Mówi Artur Juszczak z Chełmskiej Grupy Rowerowej:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Dzisiaj ruszyły zapisy do tego sportowo - dobroczynnego wydarzenia. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza oraz opłacenie jednego z trzech pakietów startowych. Sam pakiet zawodnik otrzyma pocztą i już od niego będzie zależało pokonanie trasy. Minimalny dystans dla biegaczy i spacerowiczów to 5,5 km, zaś dla rowerzystów 10 km. Szczegóły biegu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej Chełmskiej Grupy Rowerowej, Chełm Biega i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz na ich profilach na Facebooku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test