Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Prezydent Jakub Banaszek z absolutorium

Wczoraj odbyła się kolejna sesja Rady Miasta Chełm, na której debatowano o stanie miasta za 2019 rok. Niestety, mimo wystosowanego do chełmian zaproszenia, nikt do debaty się nie zgłosił.
Prezydent Jakub Banaszek z absolutorium

Po dyskusjach, Rada Miasta Chełm udzieliła absolutorium Prezydentowi Jakubowi Banaszkowi, z wykonania budżetu za 2019 rok.

'Za' głosowało 17 radnych, natomiast dwoje - Agata Fisz i Stanisław Mościcki, wstrzymało się od głosu.  Wcześniej rajcy udzielili  też wotum zaufania prezydentowi - tym przypadku 'za' było 19 radnych, którzy wzięli udział w głosowaniu. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test