Wczoraj ok. godz. 17:30 włodawski dyżurny został powiadomiony przez mieszkańca gm. Wola Uhruska, że dzieci znalazły niewybuch. Policjanci na miejscu ustalili, że kilkuletnie dzieci, które bawiły się w pobliżu domu na skraju lasku w piaszczystej ziemi znalazły skorodowany pocisk. O znalezisku powiadomiły ojca, który natychmiast poinformował służby.
Policjanci ustalili, że znaleziony został najprawdopodobniej moździerzowy pocisk o długości ok. 20 cm. Mundurowi od wczoraj zabezpieczają miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu patrolu rozminowania.
Należy pochwalić prawidłowe zachowanie dzieci, które po znalezieniu niewybuchu natychmiast powiadomiły dorosłych, którzy poinformowali Policję.






![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze