Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Pościg za pijanym Ukraińcem

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 23-letni obywatel Ukrainy, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policjantami uderzył w stojący w kolejce do granicy samochód ciężarowy. W wyniku tego zderzenia ucierpiał jadący z nim pasażer. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.
Chełm: Pościg za pijanym Ukraińcem

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (8/9 sierpnia) w miejscowości Brzeźno w gminie Dorohusk.

- Kiedy kierujący mazdą nie zatrzymał się do kontroli drogowej, policjanci z komisariatu w Dorohusku podjęli za nim pościg. Mężczyzna uciekał przez kilkanaście kilometrów zmieniając przy tym kierunek jazdy. W pewnej chwili uderzył w stojący w kolejce do granicy samochód ciężarowy. Powstałe uszkodzenia w pojeździe  uniemożliwiły mu dalszą ucieczkę - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Policjanci zatrzymali siedzącego za kierownicą 23-letniego obywatela Ukrainy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jadący z nim 20-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Teraz zatrzymanemu zostaną przedstawione zarzuty, będzie też doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Xcxc Treść komentarza: Za kierownicą autobusów CLA to siedzą sami chyba "dyrektorzy", którzy są leniwi i nic im się nie chce. Teraz już im się nawet nie chce jeździć na Cementownie. Asfalt już jest wylany jest jak objechać rondo, ale nie Państwu nie chce się tam jechać bo po drodze są roboty i się kurzy. Jakoś samochody osobowe i tiry z przyczepami dadzą radę dojechać od samego początku ale wazniacy w tych złomach na wodór przecież nie pojadą. Ciekawe czy prezydent o tym wie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 21:25 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Lu Treść komentarza: Niech już jedzie do sutenera Data dodania komentarza: 7.08.2026, 15:22 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Marzena Treść komentarza: Pilna zbiórka!!! Pomóżmy Szymkowi to jego jedyna szansa na leczenie🙏 Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: Pomoc z regionu dla Szymonka Zelenta - Witamina FM Autor komentarza: Jerzy Stocki Treść komentarza: Super impreza, będę i udostępniam. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:22 Źródło komentarza: Konrad Chudoba - prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu
Reklama
test