Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama emisje gratis
Reklama
Reklama

Chełm: Kino plenerowe zaprasza na "Czekoladę"

W najbliższą sobotę, 20 czerwca, Chełmski Dom Kultury zaprasza na kolejną projekcję filmu w kinie plenerowym w Amfiteatrze Kumowa Dolina. Tym razem widzowie zobaczą film z 2000 roku oparty na powieści Joanne Harris. W rolach głównych Juliette Binoche i Johnny Depp.
Chełm: Kino plenerowe zaprasza na "Czekoladę"

Początek pokazu ok. godz. 21:15 - po zachodzie słońca. Widzów obowiązują zalecenia sanitarne:

  • ograniczona liczba widzów - 250 osób
  • obowiązkowe maseczki
  • obowiązkowy pomiar temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37 stopni Celsjusza nie będą wpuszczane na teren amfiteatru)
  • zajmowanie wyznaczonych miejsc


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania pokazu w przypadku trudnych warunków atmosferycznych

Amfiteatr Kumowa Dolina | 20.06.2020r. | godz. ok. 21:15 | wstęp wolny

Czekolada (2000)

Melodramat rozgrywający się w latach 60. w niewielkim francuskim miasteczku, do którego przeprowadza się Vianne Rocher z córką. Kobieta otwiera tam sklep z czekoladą, a to samo w sobie budzi niepokój mieszkańców miasteczka oraz konserwatywnego burmistrza. Rocher pomaga jednocześnie grupce Cyganów, którzy rozbili swój obóz nad pobliską rzeką. Między nią a jednym z muzyków rodzi się namiętność. W rolach głównym możemy zobaczyć Juliette Binoche, Judi Dench i Johnny’ego Deppa.

Film, w reżyserii Lasse Hallström, zdobył 5 nominacji do Oscarów oraz 4 nominacje do Złotych Globów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test