Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Włodawa: Policjanci odzyskali rower skradziony spod sklepu

W niedzielę policjanci na jednej z ulic we Włodawie zauważyli mężczyznę prowadzącego skradziony dzień wcześniej rower. Pojazd został odzyskany przez dzielnicowego i wrócił do swojej właścicielki. Policjanci apelują o właściwie zabezpieczanie jednośladów przed kradzieżą.
Włodawa: Policjanci odzyskali rower skradziony spod sklepu

W sobotę po południu otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego z włodawskich marketów. Kobieta zostawiła jednoślad pod sklepem i poszła robić zakupy, kiedy wróciła pojazdu już nie było. Policjanci zaczęli szukać złodzieja, który wpadł w ręce dzielnicowego następnego dnia. 61-latek z gm. Włodawa został zauważony przez policjantów, kiedy prowadził swój łup na ul. Chełmskiej we Włodawie. Policjanci przedstawili już mężczyźnie zarzut. Natomiast właścicielka dzięki skutecznemu działaniu stróżów prawa odzyskała swój pojazd.

Policjanci apelują o właściwe zabezpieczanie rowerów przed kradzieżą, a przede wszystkim zakładanie zapięcia kiedy zostawiamy rower np. pod sklepem i idziemy robić zakupy. Inną z form zabezpieczania roweru jest znakowanie jednośladów w komendzie Policji. Oprócz roweru trzeba ze sobą zabrać dowód osobisty i dowód zakupu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test