W niedzielę, tuż po godz. 1:00 policja otrzymała zgłoszenie od mieszkanki gminy Włodawa. Z relacji kobiety wynikało, że miała nieporozumienie ze swoim znajomym i potrzebowała interwencji Policji.
Mundurowi pojechali na miejsce, gdzie po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w systemach okazało się, że zgłaszająca 28-latka jest osobą poszukiwaną od kilku miesięcy.
Policjanci zatrzymali kobietę i umieścili w policyjnym areszcie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że poszukiwana miała na swoim koncie przestępstwo drogowe, za które trafi do więzienia na 5 miesięcy.
Włodawa: Kobieta wezwała policję, bo potrzebowała pomocy. Okazało się, że jest poszukiwana
W niedzielę w nocy policjanci zatrzymali poszukiwaną 28-latkę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego ... gdyby kobieta sama nie zgłosiła interwencji. Teraz zatrzymana spędzi 5 miesięcy w więzieniu za przestępstwo drogowe.
- 16.06.2020 08:36 (aktualizacja 14.08.2023 19:58)

Reklama





![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze