Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Lubelskie: Wyjątkowo spokojne święta na drogach

Wygląda na to, że rządowe i policyjne apele, by święta spędzić w domu przyniosły skutek. Jak informuje KWP w Lublinie - na drogach Lubelszczyzny było spokojnie jak nigdy.
Lubelskie: Wyjątkowo spokojne święta na drogach

W Wielkanoc doszło do zaledwie 7 kolizji i jednego wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby. Mundurowi zatrzymali 10 nietrzeźwych kierowców.

Groźnie było w Zaświatyczach w gminie Sławatycze. 29-letni kierowca, jadąc w kierunku Włodawy, stracił nagle panowanie nad samochodem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie pobrano mu krew na zawartość alkoholu.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test