Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Gdzie się leczyć w czasie epidemii? NFZ opublikował listę poradni

Wielu pacjentów zadaje sobie pytanie, gdzie się leczyć w czasie epidemii. NFZ opublikował listę poradni podstawowej opieki zdrowotnej, które udzielają teleporad, a także m.in. wykazy otwartych gabinetów ginekologicznych i stomatologicznych.
Chełm: Gdzie się leczyć w czasie epidemii? NFZ opublikował listę poradni

Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował w czwartek, że adresy dostępne są na stronach Oddziałów Wojewódzkich Funduszu. Odesłanie do nich znajduje się też na stronie centrali NFZ.

Na udostępnionych przez Oddziały Wojewódzkie NFZ listach, pacjenci znajdą adresy i numery telefonów do:

  • placówek POZ, które udzielają teleporad
  • otwartych poradni specjalistycznych
  • otwartych gabinetów stomatologicznych
  • otwartych gabinetów ginekologicznych.

Wykaz znajdziecie pod tym linkiem: LISTA PLACÓWEK - WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Xcxc Treść komentarza: Za kierownicą autobusów CLA to siedzą sami chyba "dyrektorzy", którzy są leniwi i nic im się nie chce. Teraz już im się nawet nie chce jeździć na Cementownie. Asfalt już jest wylany jest jak objechać rondo, ale nie Państwu nie chce się tam jechać bo po drodze są roboty i się kurzy. Jakoś samochody osobowe i tiry z przyczepami dadzą radę dojechać od samego początku ale wazniacy w tych złomach na wodór przecież nie pojadą. Ciekawe czy prezydent o tym wie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 21:25 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Lu Treść komentarza: Niech już jedzie do sutenera Data dodania komentarza: 7.08.2026, 15:22 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Marzena Treść komentarza: Pilna zbiórka!!! Pomóżmy Szymkowi to jego jedyna szansa na leczenie🙏 Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: Pomoc z regionu dla Szymonka Zelenta - Witamina FM Autor komentarza: Jerzy Stocki Treść komentarza: Super impreza, będę i udostępniam. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:22 Źródło komentarza: Konrad Chudoba - prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu
Reklama
test