Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama

Chełm. Koronawirus. CLA wprowadza specjalny rozkład jazdy

Chełmskie Linie Autobusowe od wtorku 17 marca do odwołania wprowadza specjalny rozkład jazdy, na polączenia od poniedziałku do piątku. Zawieszone zostają cztery linie, a na kolejnych czterech będzie obowiązywał sobotni rozkład jazdy.
Chełm. Koronawirus. CLA wprowadza specjalny rozkład jazdy

Od wtorku 17 marca, do odwołania obowiązywać będzie wprowadzony przez Chełmskie Linie Autobusowe specjalny rozkład jazdy:

  • Linie zawieszone: 3, 8, 13, 14.
  • Linie, na których będzie obowiązywał sobotni rozkład jazdy: 1, 2, 5, 9.
  • Linie bez zmian: 6, 7, 10, 11, 12.

Rozkład obowiązujący w soboty oraz w niedziele i święta pozostaje bez zmian - informuje chełmski przewoźnik.

Specjalny rozkład jazdy zostanie umieszczony na przystankach na białym papierze. Szczegółowe informacje pod numerami tel.: 82 5622308,82 5622301.

Od poniedziałku 16 marca w autobusach CLA wydzielone zostały strefy z zakazem wstępu. Kierowcy nie będą sprzedawać biletów. We wszystkich autobusach zostały zamontowane dozowniki z płynem dezynfekującym do rąk. Będą one zlokalizowane naprzeciwko wejścia środkowymi drzwiami.

Chełm: Koronawirus. CLA wydziela w autobusach strefy z zakazem wstępu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaopał kolejowa
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Córcia ze złotą rybkąTreść komentarza: Cieszę się, że mogę być częścią tej pasji. Cała rodzina jest dumna z takiego talentu. 💖Data dodania komentarza: 7.08.2025, 11:50Źródło komentarza: Nasze Małe Wyspy 6.08.2025 - na wyspę fotograficzną Radka Masłowskiego zaprasza Anna BobruśAutor komentarza: Treść komentarza: Pani Żaneta pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 👌Data dodania komentarza: 27.06.2025, 23:11Źródło komentarza: Goście Radia Bon Ton. "Drzewo genealogiczne, które połączyło pokolenia". O konkursie "Bez korzeni nie zakwitniesz".Autor komentarza: CzarliTreść komentarza: No nie. Polecam zapoznać się z orzecznictwem sądów. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych to nie jest wyłącznie pieszy, którego jedna noga jest na chodniku, a druga na ulicy. Taka interpretacja byłaby absurdalna. Wg dotychczasowego orzecznictwa, jeśli pieszy w sposób oczywisty swoim zachowaniem sugeruje zamiar wejścia na przejście dla pieszych, to jest pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 18:12Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: tubylecTreść komentarza: Zgodnie z artykułem 13, ustępem 1a ustawy o Prawie o ruchu drogowym, informują w dość jasny sposób: „Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju”. Przepis wyraźnie wskazuje, że zbliżając się do przejścia pieszy pierwszeństwa nie ma. twierdzenie, że jest inaczej jest nadinterpretacją chętnie wykorzystywaną przez stróżów prawa i cwaniaczków naciągających kierowców na mandat lub "rekompensatę". Kamera w samochodzie pozwoli uniknąć wielu kłopotów.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 17:02Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: strony-internetowe.radom.plTreść komentarza: superData dodania komentarza: 25.04.2025, 00:46Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 157)
Reklama
Reklama
Reklama
test