Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Placówki oświatowe zamknięte na dwa tygodnie

Jak poinformował podczas dzisiejszej konferencji premier Mateusz Morawiecki, zajęcia w placówkach oświatowych w Polsce zostają odwołane. Decyzja obowiązywać będzie we wszystkich województwach od poniedziałku 16 marca na dwa tygodnie.
Chełm: Placówki oświatowe zamknięte na dwa tygodnie

Placówki oświatowe w całej Polsce zamknięte do 25 marca - to decyzja rządu, która ma zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa w naszym kraju. Wcześniej o takiej decyzji poinformował m.in. prezydent Lublina oraz wójtowie niektórych gmin na lubelszczyźnie. 

Jak powiedział premier Mateusz Morawiecki, decyzja wchodzi w życie już od jutra, ale w czwartek i piątek niektóre placówki będą jeszcze czynne dla dzieci, które nie maja możliwości pozostania w domach.

- Dla naszych dzieci najlepiej będzie jeśli zostaną w domu - poinformował premier

Jak informuje minister kultury Zamknięte do odwołania będą także instytucje kultury - m.in.  domy kultury, teatry, kina. 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

dfefg 12.03.2020 08:40
dlaczego szkoła specjalna jest dalej otwarta? dzieci s niepełnosprawne, często choruja, maja obniżona odporność, często nie przestrzegaja higieny, dlaczego nauczyciele i pracownicy sa narażani?

Gość 11.03.2020 12:10
Jaki portal taka wiarygodność...

Chełmianka 11.03.2020 11:58
na konferencji powiedziano, że placówki zamknięte są od 12 marca a nie od 16

KKK 11.03.2020 13:29
Od 12 odwołane są zajęcia dydaktyczne a od 16 zamknięte wszystkie szkoły

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: zatroskanyTreść komentarza: Kiedy doczekamy się ogłoszenia wyników ?Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:42Źródło komentarza: Samorządowe 5 minut - gmina Chełm i konsultacje w sprawie zmiany nazwy samorząduAutor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test