Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: W Nowy Rok skasował autem ogrodzenie i latarnię. Odmówił badania alkomatem

Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło w centrum Chełma. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie oraz uliczną latarnię. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nie odniósł obrażeń. Została od niego zabezpieczona krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.
Chełm: W Nowy Rok skasował autem ogrodzenie i latarnię. Odmówił badania alkomatem

W Nowy Rok nad ranem dyżurny otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na ul. Reformackiej w Chełmie. Skierowani na miejsc policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Audi 21-letni mieszkaniec gminy Chełm z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji oraz słup oświetleniowy.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Aby ustalić stan trzeźwości, została od niego pobrana krew do badań. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Sledczy 03.01.2020 18:34
Jak nie ustalonych jechał bardzo szybko pod wplywem aklocholu murek wybił go w powietrze zdja latarnie znak dachem w drzewo jest wgnieciony odbił sie i w płot restauracji. Na drugi dzien jeszcze tablica leżała takze sluzby ktore byly na miejscu nie przyłożyły się. Ale na wytrzezwiałke to juz poszli piechotą heheh

Tablica 03.01.2020 00:49
RSR 15397

Bilo 02.01.2020 15:40
Kiedy w końcu policja się weźmie za tych bandytów drogowych? Nie ma tygodnia żeby jakiś nie wypadł z drogi. Póki co niszczą latarnie i znaki, ale w końcu ktoś zginie przez tych idiotów. Koło Kauflandu aż się od nich roi... to samo przy Tesco.

Tom 02.01.2020 15:31
Czy zniszczenia zostaną naprawione z OC sprawcy czy jak zwykle postawi się rurę kanalizacyjną i ludziom się powie, że na nową latarnię nie ma pieniędzy w budżecie?

antyszczaw 02.01.2020 13:28
Głupek skasował część ogrodzenia przy CBŚ-u

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: MikiTreść komentarza: Dość rzeczowo przedstawiona została sytuacja schroniska i psów, niemniej zabrakło jednego ważnego stwierdzenia. Panie zaznaczyły, iż w mediach rozgorzała dyskusja dotycząca schroniska, jednak nie wspomniały, że jednocześnie rozpętał się hejt wobec Prezydenta Chełma. Pojawia się więc pytanie, czy przedstawiciele Urzędu Miasta byli w sobotę na miejscu spontanicznie, czy też – po waszej dziennikarskiej interwencji – a może jednak w porozumieniu z Prezydentem. Nawet jeśli uczynili to bez wcześniejszej informacji, również należy to pochwalić, gdyż w sytuacjach kryzysowych i newralgicznych trzeba podejmować decyzje nie czekając na odgórne polecenia. Świadczy to bowiem o trosce urzędu o sprawy miasta. Kwestia zarządzania schroniskiem stanowi natomiast temat odrębny i należałoby również zapytać, jak wyglądało to w latach poprzednich, za wcześniejszych władz.Data dodania komentarza: 13.01.2026, 15:57Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test