Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

25 lat za zabójstwo!

Sąd Apelacyjny w Lublinie podtrzymał karę 25 lat więzienia dla Tomasza W. Mężczyzna prawie 3 lata temu zabił w mieszkaniu w Chełmie swoją byłą dziewczynę, a później upozorował jej samobójstwo.
25 lat za zabójstwo!

Autor: www.freeimages.com

We wrześniu ubiegłego roku lubelski Sąd Okręgowy orzekł wyrok 25 lat więzienia oraz zapłaty 200 tys. zł matce ofiary, jednak odwołanie składała zarówno prokuratura, jak i obrońcy. Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok, ale zadośćuczynienie zmniejszył do 100 tysięcy.

Zabójstwo miało miejsce w lipcu 2013 roku. 30-letnia, była partnerka Tomasza W. przyjechała do jego mieszkania w Chełmie, żeby oddać mu klucze. Wówczas doszło do kłótni, podczas której mężczyzna przystawił kobiecie do głowy pistolet i strzelił. Za pierwszym razem zdążyła zrobić unik, jednak drugi strzał trafił w skroń i zabił 30-latkę. Później Tomasz W. umył ręce i postrzelił się niegroźnie w udo oraz bark, a rewolwer włożył w dłoń kobiety. Wzywając pomocy krzyczał, że była partnerka postrzeliła go, a następnie popełniła samobójstwo. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: MikiTreść komentarza: Dość rzeczowo przedstawiona została sytuacja schroniska i psów, niemniej zabrakło jednego ważnego stwierdzenia. Panie zaznaczyły, iż w mediach rozgorzała dyskusja dotycząca schroniska, jednak nie wspomniały, że jednocześnie rozpętał się hejt wobec Prezydenta Chełma. Pojawia się więc pytanie, czy przedstawiciele Urzędu Miasta byli w sobotę na miejscu spontanicznie, czy też – po waszej dziennikarskiej interwencji – a może jednak w porozumieniu z Prezydentem. Nawet jeśli uczynili to bez wcześniejszej informacji, również należy to pochwalić, gdyż w sytuacjach kryzysowych i newralgicznych trzeba podejmować decyzje nie czekając na odgórne polecenia. Świadczy to bowiem o trosce urzędu o sprawy miasta. Kwestia zarządzania schroniskiem stanowi natomiast temat odrębny i należałoby również zapytać, jak wyglądało to w latach poprzednich, za wcześniejszych władz.Data dodania komentarza: 13.01.2026, 15:57Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test