Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama

Chełm: Ruszają konsultacje i nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego [HARMONOGRAM]

2 miliony złotych przeznaczył samorząd miasta Chełm na realizację zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na przyszły rok.
Chełm: Ruszają konsultacje i nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego [HARMONOGRAM]

Oprócz kwoty ratusz ogłosił  również podział środków na poszczególne osiedla i projekty ogólnomiejskie, a także harmonogram konsultacji. Te rozpoczną się już jutro - 25 września.

O sposobie zgłaszania zadań i istotnych zmianach w organizacji budżetu mówi Damian Zieliński z Urzędu Miasta Chełm:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Wprowadzono też nowy podział projektów:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Projekty do budżetu obywatelskiego będzie można składać do 23 października.  

W skład Zespołu Konsultacyjnego weszli:

  • Małgorzata Grzegorczuk - Przewodniczący
  • Daniel Domoradzki - Zastępca Przewodniczącego
  • Renata Ciepłowicz
  • Alina Charuk
  • Bartłomiej Kazimierczak
  • Irena Raczyńska
  • Renata Stańkowska
  • Barbara Zając
  • Radosław Wnuk
  • Damian Zieliński 

Głosowanie odbywać się będzie w dniach 4-8 listopada. Projekty mają być zatwierdzone do 14 listopada, a opublikowane najpóźniej do 15 listopada. 

Dokumenty można pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełm oraz w Biurze Podawczym, a składać w Urzędzie Miasta w Biurze Podawczym oraz za pośrednictwem strony chelm.budzet-obywatelski.org/

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Antoni 29.09.2019 20:59
A czy tegoroczny plan został już wykonany.Realizacja 10% z 2019 r to już sukces.

Matka 24.09.2019 15:39
Po co głodować na coś co nie wiadomo czy zostanie zrealizowane. Boisko przy ZSP nr 3 wygrało w 2017 i dalej nic nie widać. Szkoda marnować czas.

Romek 24.09.2019 14:41
Co za geniusz wymyślił tak idiotyczny podział środków? Projekty duże a środki małe. I po co te grosze tam jeszcze, czy pełne tysiące nie mogą być? To jest Budżet Urzędniczy.

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test