Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Monster Trucki ponownie w Chełmie

Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 21 lipca w Chełmie!
Chełm: Monster Trucki ponownie w Chełmie

Pokaz Extreme Cascaders Team 2019 to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami.
 

W programie między innymi:

 * przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu;

 * drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu;

 * palenie gumy;

 * przebijan...ie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW;

 * jazda samochodem na dwóch kołach;

* kontrolowane wypadki;

 * kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów

 oraz wiele, wiele innych popisów, mrożących krew w żyłach !

Uwaga! Pokaz kończą zawsze ogromne Monster Trucki!

TYLKO U NAS NIEPOWTARZALNA MOŻLIWOŚĆ PRZEJAŻDŻKI PRAWDZIWYM MONSTER TRUCKIEM!

 

UWAGA ! Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem !!!
 

CHEŁM
21.07 NIEDZIELA GODZ. 19:00
STADION BATORY
UL. GRANICZNA

Tego nie można przegapić !

Zapraszamy !



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Artek 16.07.2022 00:59
Szczerze mówiąc, po pokazie pozostał niesmak. Kilka starych trupów pojeździło wokół bieżni boiska. Chłopaki kaskaderzy kupili kanister benzyny i zrobili trochę płomieni. Na koniec po bieżni przejechały monster trucki, zaryczaly i wszystko, pani recenzentka łamaną polszczyzną podziękowała widzom. Nie polecam.

Znana 19.07.2019 01:27
Zma ktoś cene biletów :) Pozdrawiam

mpm 17.07.2019 12:09
to raczej boisko nie stadion

anna 16.07.2019 17:43
Gdzie ma byc ta impreza? Stadion Batory??? A co to takiego? Przy ul. Granicznej jest hala MOSiR, stadion jest przy I Pułku Szwoleżerów, a przy ul. Batorego nie ma ani stadionu, ani hali. Na pewno jesteście chełmską rozgłośnią?

Lysy 16.07.2019 20:11
Jak to niema stadionu jest obok hali MOSiR na gorze

Terefere 17.07.2019 06:50
Stadion jest tuż obok Hali. Na pewno jest Pani z Chełma? :-)

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test