Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Włamanie do centrum krwiodawstwa

Nawet na 10 lat mogą spędzić w więzieniu dwaj mieszkańcy Chełma w wieku 34 i 37 lat. Przy użyciu dziecięcego kocyka i młotka wybili szybę w oknie budynku stacji krwiodawstwa.
Chełm: Włamanie do centrum krwiodawstwa

Włamywacze byli przekonani, że znajdą wewnątrz  kasetkę z dużą ilością pieniędzy.  Gdy okazało się, że żadnej gotówki tam nie ma tą samą drogą chcieli opuścić pomieszczenie stacji. Wtedy natknęli się na pracownika ochrony, który zatrzymał jednego z włamywaczy i przekazał go policji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Policjanci zatrzymali wczoraj drugiego sprawcę, którym okazał się 34-letni chełmianin. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Cygan 26.06.2019 10:06
Wampiry

To sem ja 26.06.2019 12:06
No i tak... Jak dobrze zaryglują stację krwiodawstwa, strach będzie wyjść wieczorem na miasto bez kołka osikowego. Czosnek może jeszcze? Trzeba uważać bo ten chiński podobno wcale nie działa. Trochę lipa...

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test