Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Trzech chełmian wyruszyło na spektakularną wyprawę rowerową w Alpy

Rowerzyści z Chełmskiego Klubu Cyklistów PTTK w ubiegłym tygodniu wyruszyli na spektakularny rajd - wyprawę rowerami w Alpy Austriackie,Szwajcarskie i Włoskie. Przejadą przez 10 przełęczy powyżej 2000 i 2700 m n.p.m.
Chełm: Trzech chełmian wyruszyło na spektakularną wyprawę rowerową w Alpy

O trasie i trudach wyprawy mówi Czesław Kosowski - pomysłodawca i organizator tej imprezy:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Jaki jest cel takiej wyprawy?

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Przedstawiciele województwa lubelskiego - 3 osoby z Chełma, 2 ze Świdnika i po jednej z grup rowerowych Łęcznej, Biłgoraja, Krasnegostawu - promować będą nasz region w najwyższych górach Europy.
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test