Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Zmiażdżone podudzie, przecięte ścięgno. Ojciec przejechał 6-letniemu dziecku po nodze kosiarką

Do wstrząsającego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Żmudź. Wystarczyła chwila nieuwagi.
Zmiażdżone podudzie, przecięte ścięgno. Ojciec przejechał 6-letniemu dziecku po nodze kosiarką

Właściciel jednej z posesji - podczas koszenia trawnika, przejechał po nodze swojego 6-letniego dziecka, miażdżąc mu podudzie i przecinając ścięgno Achillesa. Dziecko - z ciężkimi obrażeniami - trafiło do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas prac przydomowych i polowych, oraz pilnowanie swoich pociech. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wszystko dla dobra dziecka. 09.06.2019 09:55
Po pierwsze jeśli zabieracie się do jakiegokolwiek artykułu sprawdźcie wszystko czy jest zgodne z prawdą. A po drugie w tej rodzinie musiało w końcu coś się stać niedobrego bo za dużo już tego było tylko szkoda,że cierpią na tym dzieci. I nikt nie idzie kosić trawnika jak ma 2 promile alkoholu we krwi i dwoję małych dzieci pod opieką. Moi zdaniem dwoje rodziców powinno za to odpowiedzieć ponieważ jeśli wie,że jej konkubent jest pod wpływem alkoholu nie myśli racjonalnie i może coś się stać. Szkoda mi tylko małej 6-letniej dziewczynki bo przez mądrego tatę musi leżeć teraz w szpitalu i cierpieć. Możemy tylko sobie wyobrazić jaki czuła ból gdy najechał jej na nogę i przecią ścięgno Achillesa. Życzę dużo zdrowia dla małej i szybkiego powrotu do zdrowia. A rodzice może dopiero teraz docenią jaki jest dar mieć dziecko i opiekować się nim jak najlepiej tylko potrafimy. Ale najpierw niech zacznął od siebie i od tego co mają w głowach bo za parę lat będą tego żałować,dzieci tak naprawdę pamiętają bardzo dużo niestety tych złych wspomnień z dzieciństwa i one gdzieś zostają. Każdy z nas pamięta coś czego np. Nie chciałby pamiętać,nie ma takiej osoby która tak by nie myślała. Trzymaj się mała z myślą o Tobie i dla Ciebie dopóki jest czas dać Ci jeszcze tych parę miłych wspomnień. Mam nadzieję,że to się zmieni.

Gosc 06.06.2019 21:54
Chwila nieuwagi..i nieszczęście gotowe..Szkoda malca i rodziny...

yoyo 06.06.2019 21:03
Nie no skąd wy macie takie informacje ??

Mama6latka 06.06.2019 12:54
Maleństwo zdrówka i dużo sił ♥️♥️♥️

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test