Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama
Reklama

Chełm: CLA zawiezie do Amfiteatru [ROZKŁAD JAZDY]

Chełmskie Linie Autobusowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i uruchamiają specjalne linie autobusowe na otwarcie Amfiteatru w Kumowej Dolinie. Jednocześnie informują, że od połowy czerwca obowiązywać będzie wakacyjny rozkład jazdy, co oznacza zawieszenie kursowania 4 linii oraz zmiany w rozkładzie kolejnych 8 linii autobusowych.
Chełm: CLA zawiezie do Amfiteatru [ROZKŁAD JAZDY]

Chełmskie Linie Autobusowe informują, że w dniach 31.05, 01.06. i 02.06.2019 r., w związku z odbywającymi się imprezami w Kumowej Dolinie, będą kursowały dwa specjalne autobusy po następujących trasach:

  • Trasa 1:     Dworzec PKP -  Piłsudskiego – 11 Listopada – Brzóski – Litewska –    Hrubieszowska – Wiejska – Słowackiego – I Pułku Szwoleżerów – Pl. Gdański – Lubelska – Kumowa Dolina

  • Trasa 2:     Os. Słoneczne – 3 Maja – Wojsławicka – Żołnierzy I AWP – AK – Wiadukt –    Rejowiecka – Kumowa Dolina

Autobusy z przystanków początkowych 31.05 wyruszą o 19:00 i 19:30. Kursy powrotne 20 i 30 minut po zakończeniu imprezy (planowane zakończenie ok. godz. 23:00).

W Dzień Dziecka 01.06 planowane są dwa kursy do Kumowej Doliny - o 13:00 i 13:40. Kursy powrotne o godz.: 18:00 i 18:30.

W niedzielę - 02.06 - na koncert Lady Pank planowane są również dwa kursy - o 19:00 i 19:30. Kursy powrotne 20 i 30 minut po zakończeniu imprezy (planowane zakończenie ok. godz. 22:00).

Na powyższych kursach będą obowiązywały wyłącznie bilety jednorazowe i czasowe (60, 90-minutowe oraz jednodniowe), natomiast nie będzie można korzystać z biletów okresowych.  Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej www.cla.net.pl.

CLA informuje także o wprowadzeniu od dnia 21.06 do 01.09.2019 roku zostanie wprowadzony wakacyjny rozkład jazdy (zmiany dotyczą rozkładu obowiązującego od poniedziałku do piątku).  

  • Linie zawieszone: 2B, 6, 11A, 30.
  • Linie zmienione: 1, 2, 3, 5C, 9, 11, 12, 15.
  • Linie bez zmian: 5A, 8, 24.

    



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Łubu Dubu 25.05.2019 15:32
Rozumiem, że zgodnie z przedwyborczą obietnicą zawiozą nas za darmo?

Pasażer 23.05.2019 15:43
Nie wiem co myśli pan prezes ale my pasażerowie chcemy jeździć autobusami a nie zawieszają linie i ciekawie jak mam dostać się do miasta może lepiej zlikwidować Cla niech ktoś stanie do przetargu i może będzie lepiej jak jest to tej pory

Tutejszy 24.05.2019 00:36
Co tam prezes sobie myśli, wie tylko sam prezes. Mnie osobiście widzi się, że narobiło się likwidatorów... Jak mniemam, takim jadem zazwyczaj plują ludzie z dużym bagażem życiowym. Właśnie oni powinni zdawać sobie sprawę i pamiętać jak dużo firm, zakładów i przedsiębiorstw zostało zlikwidowanych w Chełmie na przestrzeni ostatnich 20 - 30 lat i do czego to doprowadziło. Jeszcze zniszczyć to co jeszcze zipie. Może lepiej od razu zaorać całe miasto, nasiać buraków i przepędzić to całe chełmskie towarzystwo? Może gdzie indziej będzie lepiej? Może i lepiej. Z tym, że jakby tak wszyscy na świecie myśleli, nigdzie nie został by kamień na kamieniu. Komunikacja miejska z natury rzeczy nigdzie w świecie nie jest rentowna i być nie może. Ma służyć jak najlepiej mieszkańcom MIASTA, jak sama nazwa wskazuje. By jak najlepiej służyć mieszkańcom, adekwatne koszty muszą być refundowane przez samorząd na którego terenie odbywają się przewozy, bo inaczej się nie da. Nikt, kto by to nie był tego nie zmieni, bo skończyło by się katastrofą finansową przewoźnika. Jaki morał z tego? W TEJ BRANŻY NIESTETY WOLONTARIAT NIE WYSTĘPUJE.

mm 23.05.2019 15:29
To może całkiem zlikwidować cla skoro zawieszają kursy, czy oni myślą że wszyscy mieszkańcy mają trzy miesiące wolnego i nie potrzebują jeździć autobusami???

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Xcxc Treść komentarza: Za kierownicą autobusów CLA to siedzą sami chyba "dyrektorzy", którzy są leniwi i nic im się nie chce. Teraz już im się nawet nie chce jeździć na Cementownie. Asfalt już jest wylany jest jak objechać rondo, ale nie Państwu nie chce się tam jechać bo po drodze są roboty i się kurzy. Jakoś samochody osobowe i tiry z przyczepami dadzą radę dojechać od samego początku ale wazniacy w tych złomach na wodór przecież nie pojadą. Ciekawe czy prezydent o tym wie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 21:25 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Lu Treść komentarza: Niech już jedzie do sutenera Data dodania komentarza: 7.08.2026, 15:22 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Marzena Treść komentarza: Pilna zbiórka!!! Pomóżmy Szymkowi to jego jedyna szansa na leczenie🙏 Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: Pomoc z regionu dla Szymonka Zelenta - Witamina FM Autor komentarza: Jerzy Stocki Treść komentarza: Super impreza, będę i udostępniam. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:22 Źródło komentarza: Konrad Chudoba - prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu
Reklama
test