Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama życzenia
Reklama baner reklamowy
Reklama

Wesoła Nowina w Niedźwiedzim Grodzie, czyli Jarmark Bożonarodzeniowy 2016

21 i 22 grudnia w Chełmie po raz czwarty odbędzie się Bożonarodzeniowy Jarmark. Zostanie zorganizowany pod hasłem 'Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina'.
Wesoła Nowina w Niedźwiedzim Grodzie, czyli Jarmark Bożonarodzeniowy 2016

Autor: UM Chełm

I rzeczywiście będzie wesoło. Znajdziemy na nim produkty spożywcze, choinki i inne przedmioty nawiązujące do zbliżających się świąt. Z roku na rok zainteresowanie jarmarkiem wzrasta. Coraz częściej pojawiają się sprzedawcy ozdób świątecznych, prezentów i innych produktów. 

Posłuchajmy jakich wystawców możemy się spodziewać na Placu Łuczkowskiego. Mówi dyrektor Wydziału Organizacji i Nadzoru Urzędu Miasta, Krystyna Majówka

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

A zatem przede wszystkim artykuły spożywcze - chociaż nie tylko. Cały czas można zgłaszać chęć udziału w jarmarku - trzeba przyjść do Wydziału Rozwoju i Promocji - lub Wydziału Organizacji i Nadzoru Urzędu Miasta i wypełnić formularz.

Oprawą artystyczną zajmą się chełmskie szkoły przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury oraz Chełmskim Domem Kultury.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: zatroskanyTreść komentarza: Kiedy doczekamy się ogłoszenia wyników ?Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:42Źródło komentarza: Samorządowe 5 minut - gmina Chełm i konsultacje w sprawie zmiany nazwy samorząduAutor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test