Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Andrzejki
Reklama

Półmetek rządów Wójta Gołębiowskiego

Mijają dwa lata od kiedy wójtem Gminy Wojsławice jest Henryk Gołębiowski. Czas na wstępne podsumowania?
Półmetek rządów Wójta Gołębiowskiego

Autor: UG Wojsławice

Minęły 2 lata od złożenia ślubowania przez wójta i radnych gminy Wojsławice. Z tej okazji na stronie internetowej gminy pojawiła się imponująca, bo licząca 35 punktów lista inwestycji i projektów, które udało się zrealizować na półmetku kadencji. Wśród tych sukcesów władze gminy wymieniają remonty wielu dróg, przepustów, przystanków autobusowych, przebudowę parkingu w centrum Wojsławic czy powstanie kilku świetlic wiejskich. My jednak zapytaliśmy wójta - Henryka Gołębiowskiego o to, czego nie udało się zrealizować przez te 2 lata.

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Wójt Gołębiowski zapewnia nas jednak, że te pomysły nie zostały porzucone i cały czas znajdują się na liście rzeczy do zrobienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jamorozy 04.12.2016 20:51
Wójcie, zróbcie coś z tym,jak obiecaliście ! Spłaćcie ten dług! Za budowę tego ratusza! To tylko ok 10 milionów! Co to dla was? I będzie ok!

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieniAutor komentarza: MarekTreść komentarza: I co tam, chyba temat ucichł? Teraz jest remont budynku UM przy ul. Lubelskiej, a tematu UM w gmachu nikt z władzy nie porusza.Data dodania komentarza: 28.10.2025, 20:14Źródło komentarza: Chełm: Gmach współwłasnością miastaAutor komentarza: MariaTreść komentarza: Piękna historia Liceum w Dubience, Wielkie brawa dla szkoły . To najlepsze Liceum mundurowe na ścianie wschodniejData dodania komentarza: 12.10.2025, 21:52Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: Grzegorz NizioTreść komentarza: Witam bardzo proszę o pomoc dla mojej bratowej Beaty Nizio- Szalast i jej dziecka oraz męża . Proszę o pomoc w postaci żywności , chemia i pomoc w zakupieniu leków i jak by dało radę o pomoc kupieni Krajzegi do drzewa . Bratowa choruje na serce i ciśnienie , cukrzycę ,zakrzepicę żylną oraz anemię jest na orzeczeniu stopnia niepełnosprawności . Córka jej jest osobą niepełnosprawną też choruje na urazy neurologiczne , ucisk na lewą komorę głowy , otyłość ,anemia , ciśnienie . A mąż jest jej i mój brat jest po operacji i choruje na zwyrodnienie kręgosłupa oraz ma dyskopatię i niedowład nóg i rąk . Bardzo proszę o przychylne i pozytywne popatrzenie na sprawę bo jest im naprawdę ciężko z żywnością ,chemią , lekami i z pocięciem opału . Z góry dziękuję od podaję numer do Beaty 574-401-167Data dodania komentarza: 11.10.2025, 15:36Źródło komentarza: Katarzyna Kaznowska - liderka Szlachetnej Paczki w Chełmie
Reklama
test