Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Zmiana na stanowisku dyrektora WORD

- Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań – wyjaśnia rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego Remigiusz Małecki.
Chełm: Zmiana na stanowisku dyrektora WORD

Poprzedni dyrektor chełmskiego WORD-u Sławomir Niepogoda stracił swoje stanowisko na rzecz Mariusza Ostrowskiego.

Mariusz Ostrowski jest z wykształcenia nauczycielem. Ukończył Kolegium Teologiczne przy KUL w Lublinie w 2003 roku. W 2012 roku ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Łodzi. W latach 1989 – 2007 pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 3 w Chełmie i w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Chełmie. Od 2007 do maja 2016 rok jako egzaminator w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie. Od maja 2016 roku do grudnia 2018 roku na stanowisku Dyrektora w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie.

Do objęcia stanowiska Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie został powołany 30 listopada b.r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

SzopPracz 07.12.2018 09:08
Fakt. Czasy się zmieniają a u koryta raz jedni raz drudzy ale zawsze ci sami. W PUPie żaden nie stoi. To się nazywa, że z zawodu jest dyrektorem.

demon zydowatyk 07.12.2018 08:48
pracowal przeciez jako egzaminator w word chelm,a koryciarze to przeciez zjawisko od prawie 30 lat powszechne tej pseudodemokracji, bez wzgledu na partie

Chełmski 07.12.2018 08:31
Cha cha, teraz to sporo katechetów robi karierę w agendach rządowych i samorządowych. Fachowcy!!!!! Do armii i policji, do służby więziennej, na strażaka katechetę!

Kryslc 07.12.2018 07:24
Katecheta to nie nauczyciel, no ale koryto plus zobowiązuje hehehe

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieniAutor komentarza: MarekTreść komentarza: I co tam, chyba temat ucichł? Teraz jest remont budynku UM przy ul. Lubelskiej, a tematu UM w gmachu nikt z władzy nie porusza.Data dodania komentarza: 28.10.2025, 20:14Źródło komentarza: Chełm: Gmach współwłasnością miastaAutor komentarza: MariaTreść komentarza: Piękna historia Liceum w Dubience, Wielkie brawa dla szkoły . To najlepsze Liceum mundurowe na ścianie wschodniejData dodania komentarza: 12.10.2025, 21:52Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: Grzegorz NizioTreść komentarza: Witam bardzo proszę o pomoc dla mojej bratowej Beaty Nizio- Szalast i jej dziecka oraz męża . Proszę o pomoc w postaci żywności , chemia i pomoc w zakupieniu leków i jak by dało radę o pomoc kupieni Krajzegi do drzewa . Bratowa choruje na serce i ciśnienie , cukrzycę ,zakrzepicę żylną oraz anemię jest na orzeczeniu stopnia niepełnosprawności . Córka jej jest osobą niepełnosprawną też choruje na urazy neurologiczne , ucisk na lewą komorę głowy , otyłość ,anemia , ciśnienie . A mąż jest jej i mój brat jest po operacji i choruje na zwyrodnienie kręgosłupa oraz ma dyskopatię i niedowład nóg i rąk . Bardzo proszę o przychylne i pozytywne popatrzenie na sprawę bo jest im naprawdę ciężko z żywnością ,chemią , lekami i z pocięciem opału . Z góry dziękuję od podaję numer do Beaty 574-401-167Data dodania komentarza: 11.10.2025, 15:36Źródło komentarza: Katarzyna Kaznowska - liderka Szlachetnej Paczki w Chełmie
Reklama
test