Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Tylko u nas! Pierwsza powyborcza rozmowa z prezydentem-elektem Jakubem Banaszkiem.

Jak nowo wybrany prezydent widzi współpracę z radą miasta? Z kim zawiąże koalicję? Od czego zacznie pracę na nowym stanowisku? Na te i inne pytania prezydent-elekt Jakub Banaszek udzielił odpowiedzi słuchaczom Radia Bon Ton.
Tylko u nas! Pierwsza powyborcza rozmowa z prezydentem-elektem Jakubem Banaszkiem.

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Rozmawiała - redaktor naczelna Wanda Jaroszczuk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test