Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

65-latek przypadkowo postrzelony przez myśliwych

Myśliwy ranił przypadkową osobę podczas polowania na kaczki.
65-latek przypadkowo postrzelony przez myśliwych

Chełmscy policjanci odebrali zgłoszenie o wypadku na terenie gminy Ruda Huta. O zranieniu śrutem w rękę poinformował funkcjonariuszy 65-letni mężczyzna poszkodowany w wypadku postrzału. Z jego relacji wynikało, że będąc w domu usłyszał strzały. Gdy wyszedł na zewnątrz zauważył w zaroślach kilku mężczyzn polujących na kaczki. W pewnej chwili poczuł, że został zraniony w rękę. Sam opatrzył sobie ranę odmawiając przy tym udzielenia fachowej pomocy medycznej.

Policjanci ustalili personalia dwóch myśliwych oddających tego dnia strzały. Mężczyźni zostali przesłuchani, zabezpieczona została też broń. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Syn papieża 25.09.2018 09:23
Co za patologia...

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: zatroskanyTreść komentarza: Kiedy doczekamy się ogłoszenia wyników ?Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:42Źródło komentarza: Samorządowe 5 minut - gmina Chełm i konsultacje w sprawie zmiany nazwy samorząduAutor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test