Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

ZDM podpisał umowy na remonty dróg w Chełmie

Zarząd Dróg Miejskich podpisał umowy z wykonawcami nowych inwestycji drogowych w Chełmie.
ZDM podpisał umowy na remonty dróg w Chełmie

Wśród zaplanowanych prac znalazły się: przebudowa chodnika przy ulicy Słowackiego, zatoki parkingowej przy ulicy Grota-Roweckiego oraz modernizacja ulicy Lwowskiej  przy skrzyżowaniu Drogi Męczenników i Wieniawskiego.
 
Jak powiedział Tomasz Wawryniuk z Zarządu Dróg Miejskich w Chełmie - prace ruszą jeszcze przed wakacjami.

Remontami zajmą się: MPRD w Chełmie, PPHU Brumpol z Siennicy Nadolnej oraz PDM Włodawa sp. z o.o. Łącznie wartość zaplanowanych inwestycji wyniesie niecałe 2 miliony 700 tysięcy złotych. Prace powinny się zakończyć do września tego roku.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: zatroskanyTreść komentarza: Kiedy doczekamy się ogłoszenia wyników ?Data dodania komentarza: 24.03.2026, 13:42Źródło komentarza: Samorządowe 5 minut - gmina Chełm i konsultacje w sprawie zmiany nazwy samorząduAutor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test