Wiceprezes Cementu Gryfa Chełm - Mieczysław Czwaliński
Jeśli czas pozwala, to Katarzyna Krawczyk śledzi też rywalizację w innych dyscyplinach - dużą radość sprawiło oczywiście wczorajsze złoto Anity Włodawczyk.
Zawodniczka Cementu Gryfa Chełm miała okazję zwiedzać Pomnik Chrystusa Odkupiciela - ale to przecież nie jedyna atrakcja w Rio. Katarzynę można również było spotkać spacerującą plażą Copacabana
Mieczysław Czwaliński
Jutro Katarzynę Krawczyk czeka oficjalne ważenie i losowanie par turnieju zapaśniczego - a w czwartek około 15:00 polskiego czasu pierwsza walka na drodze do medalu. Wylot do Polski zaplanowano na piątek - oby był to wylot z olimpijskim krążkiem w kieszeni.
                                                            
                
                





![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze