Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Alu point

Ciepłownicy na parkiecie

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Chełmie już po raz drugi będzie organizatorem Turnieju Halowego Piłki Nożnej Firm Ciepłowniczych o Puchar Prezydenta Miasta Chełm. Zmagania rozegrane zostaną w sobotę (27 lutego) w miejskiej hali sportowej. Początek o godzinie 10.
Ciepłownicy na parkiecie

Udział w rywalizacji firm ciepłowniczych potwierdziło już sześć drużyn: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie, Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kędzierzynie Koźlu, drużyna z Łucka (Ukraina) oraz MPEC w Chełmie - gospodarze zmagań. Zespoły zagrają systemem „każdy z każdym”. W przypadku większej liczby drużyn uczestniczących w zawodach, system rozgrywek może zostać zmieniony.

Warto podkreślić, że w tegorocznych zmaganiach reprezentanci chełmskiej spółki będą bronili tytułu zdobytego przed rokiem.

Rywalizacja firm ciepłowniczych o puchar prezydent Agaty Fisz nie będzie jedynym turniejem rozegranym tego dnia w miejskiej hali sportowej. W tym samym czasie odbędzie się także IV Otwarty Turniej Szachowy o puchar prezesa MPEC-u. Zawodnicy zmierzą się w trzech kategoriach wiekowych. Zawody organizuje MKS Agros Chełm.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Treść komentarza: Pani Żaneta pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 👌Data dodania komentarza: 27.06.2025, 23:11Źródło komentarza: Goście Radia Bon Ton. "Drzewo genealogiczne, które połączyło pokolenia". O konkursie "Bez korzeni nie zakwitniesz".Autor komentarza: CzarliTreść komentarza: No nie. Polecam zapoznać się z orzecznictwem sądów. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych to nie jest wyłącznie pieszy, którego jedna noga jest na chodniku, a druga na ulicy. Taka interpretacja byłaby absurdalna. Wg dotychczasowego orzecznictwa, jeśli pieszy w sposób oczywisty swoim zachowaniem sugeruje zamiar wejścia na przejście dla pieszych, to jest pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 18:12Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: tubylecTreść komentarza: Zgodnie z artykułem 13, ustępem 1a ustawy o Prawie o ruchu drogowym, informują w dość jasny sposób: „Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju”. Przepis wyraźnie wskazuje, że zbliżając się do przejścia pieszy pierwszeństwa nie ma. twierdzenie, że jest inaczej jest nadinterpretacją chętnie wykorzystywaną przez stróżów prawa i cwaniaczków naciągających kierowców na mandat lub "rekompensatę". Kamera w samochodzie pozwoli uniknąć wielu kłopotów.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 17:02Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: strony-internetowe.radom.plTreść komentarza: superData dodania komentarza: 25.04.2025, 00:46Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 157)Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Uważam, że największe szanse na wygranie 69. Konkursu Piosenki Eurowizji w Bazylei w Szwajcarii ma Albania, Australia, Chorwacja, Czechy, Islandia, Niemcy,Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:28Źródło komentarza: Faworyci do wygrania Eurowizji 2025! - BonTonacja
Reklama
Reklama
Reklama
test