Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomości sportowe - Karatecy Kanku doskonalą formę

Przegląd wydarzeń sportowych z Chełma, Krasnegostawu, Włodawy i z dalszych zakątków Polski oraz rozmowy z trenerami i sportowcami z naszego regionu.
Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie

Autor: Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie

W drugi weekend sierpnia w Woli Uhruskiej odbyła się trzecia edycja "Weekendu z karate" organizowanego przez Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie. Przez trzy dni 25 uczestników z trzech ośrodków trenowało pod okiem doświadczonych trenerów.

Szkolenie kata przeprowadził shihan Andrzej Kruk z Jarosławskiego Klubu Karate Kyokushin, natomiast techniki samoobrony zademonstrował sensei Jerzy Wójcik z Tomaszowskiego Klubu Kyokushin Karate. Reprezentujący gospodarzy z Kanku sensei Waldemar Kozioł, sensei Krzysztof Kozioł i sensei Szymon Pawłowski przeprowadzili natomiast treningi ido geiko, kuhon, kumite oraz biegowe, natomiast senpai Anna Kozioł zadbała o organizacyjne elementy seminarium. W zgrupowaniu wzięli również udział sensei Waldemar Hawro, sensei Paweł Kozioł oraz senpai Katarzyna Wójcik.

- W trakcie integracyjnego ogniska Przemysław Kargul wręczył nad ponadto rzeźbioną deskę wykonaną z okazji 15-lecia Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie - mówi sensei Krzysztof Kozioł.


Piąty turniej Letniego Grand Prix Steel Dart Chełm, rozegrany w formie losowych debli, zgromadził pod tarczami baru Miś 24 osoby.

W pierwszym półfinale Łukasz Duczmal i Grzegorz Bucior 3:1 pokonali Tomasza Bienia i Piotra Kowalskiego, w drugim natomiast Sylwester Semeniuk i Jakub Wodyk 3:2 odprawili Mara i Piotra Jasiuka. W finale mocniejszy okazał się pierwszy ze zwycięskich duetów, wygrywając z rywalami 4:3.

Szósty turniej powiększył wyniki na "liście wyczynowców", a wysoką celnością popisali się: Andrzej Gula i Łukasz Ślepaczuk (19. lotka, finisze 114 i 164 pkt oraz bull finisz), Tomasz Hormański i Kuba Mazurek (finisz 107 pkt i bull finisz), a także Tomasz Bień i Piotr Kowalski (180 pkt).

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Xcxc Treść komentarza: Za kierownicą autobusów CLA to siedzą sami chyba "dyrektorzy", którzy są leniwi i nic im się nie chce. Teraz już im się nawet nie chce jeździć na Cementownie. Asfalt już jest wylany jest jak objechać rondo, ale nie Państwu nie chce się tam jechać bo po drodze są roboty i się kurzy. Jakoś samochody osobowe i tiry z przyczepami dadzą radę dojechać od samego początku ale wazniacy w tych złomach na wodór przecież nie pojadą. Ciekawe czy prezydent o tym wie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 21:25 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Lu Treść komentarza: Niech już jedzie do sutenera Data dodania komentarza: 7.08.2026, 15:22 Źródło komentarza: Chełm bez wodoru. Zawieszono kursowanie dziewięciu linii autobusowych Autor komentarza: Marzena Treść komentarza: Pilna zbiórka!!! Pomóżmy Szymkowi to jego jedyna szansa na leczenie🙏 Data dodania komentarza: 18.06.2026, 11:34 Źródło komentarza: Pomoc z regionu dla Szymonka Zelenta - Witamina FM Autor komentarza: Jerzy Stocki Treść komentarza: Super impreza, będę i udostępniam. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:22 Źródło komentarza: Konrad Chudoba - prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu
Reklama
test