Od 1 września szkolne stołówki w całej Polsce zmienią swoje menu. Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia, co najmniej raz w tygodniu obiad dla uczniów będzie musiał być w pełni wegetariański.
To, co jeszcze kilka lat temu było serią eksperymentów, dziś zostało docenione przez międzynarodowe środowisko naukowe. Zbigniew Struski z Wierzbicy zdobył srebrny medal podczas wystawy wynalazków 'International Invention and Technology Exhibition – InnoWings”, która odbyła się w Lublinie.


Napisz komentarz
Komentarze