Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu spotkanie lisa, dzika czy sarny w pobliżu miasta było czymś wyjątkowym. Dziś takie sytuacje coraz częściej przestają dziwić. Zwierzęta pojawiają się na osiedlach, w parkach, a czasem nawet w samym centrum dużych miejscowości.
Planeta w 5 minut - odc. 179.
Dlaczego dzikie zwierzęta coraz częściej pojawiają się w miastach?
- Wczoraj, 13:45

Źródło: magnific.com
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze