Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Planeta w 5 minut - odc. 179.

Dlaczego dzikie zwierzęta coraz częściej pojawiają się w miastach?
Planeta w 5 minut - odc. 179.

Autor: KM/magnific/wirestock

Źródło: magnific.com

Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu spotkanie lisa, dzika czy sarny w pobliżu miasta było czymś wyjątkowym. Dziś takie sytuacje coraz częściej przestają dziwić. Zwierzęta pojawiają się na osiedlach, w parkach, a czasem nawet w samym centrum dużych miejscowości.
 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test