Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomości lokalne. Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Chełmie na finiszu – trwa nabór na dyrektora

Do pracy w centrum poszukiwany jest specjalista z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w pomocy społecznej.
Wizualizacja projektu COM w Chełmie
Wizualizacja projektu COM w Chełmie

Źródło: UM Chełm

  • W Chełmie powstaje Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne przy ul. Browarnej. Placówka zaoferuje 20 miejsc dla osób z niepełnosprawnością, a prezydent miasta właśnie ogłosił nabór na dyrektora centrum. Dokumenty aplikacyjne można składać do 7 kwietnia.
  • W Rejowcu Fabrycznym stanęła pod znakiem zapytania inwestycja drogowa między Zalesiem Kańskim a Gołębiem. Gmina przygotowała niemal 1,8 mln zł, a najkorzystniejsza oferta opiewa na ponad 1,37 mln zł. Problemy pojawiły się po wzroście cen ropy, który podniósł koszty asfaltu i paliwa. Wykonawcy ponownie przeliczają stawki, a decyzje w sprawie realizacji inwestycji mają zapaść w najbliższych tygodniach.
  • Przed świętami warto sprawdzać ceny przed zakupem. Kontrole UOKiK w sklepach, punktach usługowych i na stacjach benzynowych wykazały, że prawie połowa przedsiębiorców nieprawidłowo informowała o cenach – brakowało informacji lub cenniki były niejasne.

SZCZEGÓŁY:


 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test