Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Pijana matka opiekowała się 10-miesięcznym synkiem. Podczas interwencji znieważyła policjantkę.

Ponad promil alkoholu w organizmie miała kobieta, która opiekowała się swoim 10-miesięcznym synkiem. Przebywała w mieszkaniu swojego znajomego, który również był nietrzeźwy. Została zatrzymana, po tym jak podczas interwencji znieważyła policjantkę. Maluszek po zbadaniu przez lekarzy został przekazany pod opiekę pracowników socjalnych. Dzisiaj z jej udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.
Pijana matka opiekowała się 10-miesięcznym synkiem. Podczas interwencji znieważyła policjantkę.

Autor: fot/policja.pl

Krzyki i płacz były powodem wczorajszej interwencji na ulicy Piłsudskiego w Chełmie. Policjanci, którzy zostali skierowani pod wskazany adres ustalili, że nietrzeźwa 28-letnia chełmianka sprawuje opiekę nad swoim 10-cio miesięcznym synkiem.
 
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Przebywała w tym czasie w mieszkaniu znajomego, który również był nietrzeźwy. Podczas prowadzonej interwencji znieważyła słownie policjantkę. Została przez funkcjonariuszy zatrzymana.
 
Dzieckiem, po zbadaniu przez lekarza, zaopiekowali się pracownicy miejskiego ośrodka pomocy. Dzisiaj z udziałem kobiety będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Policjanci ustalą czy swoim zachowaniem naraziła ona dziecko na niebezpieczeństwo. Kobieta najprawdopodobniej usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

wolny 13.01.2018 08:10
500 +...Nie dla meneli.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: strony-internetowe.radom.plTreść komentarza: superData dodania komentarza: 25.04.2025, 00:46Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 157)Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Uważam, że największe szanse na wygranie 69. Konkursu Piosenki Eurowizji w Bazylei w Szwajcarii ma Albania, Australia, Chorwacja, Czechy, Islandia, Niemcy,Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:28Źródło komentarza: Faworyci do wygrania Eurowizji 2025! - BonTonacjaAutor komentarza: zeciaTreść komentarza: Wtargnięcie na posesję to bezprawne wejście na prywatny teren, karane na podstawie art. 193 KK. Obejmuje przekroczenie granicy lub pozostanie mimo wezwania do wyjścia. Właściciel może wezwać policję, która ukara sprawcę mandatem (do 500 zł) lub skieruje sprawę do sądu (grzywna, ograniczenie wolności). Dokumentacja, np. nagrania, jest kluczowa. W obronie koniecznej można użyć siły, ale tylko w granicach rozsądku. Tablice ostrzegawcze i monitoring zmniejszają ryzyko wtargnięć. Właściciel powinien działać zgodnie z prawem, unikając nadmiernej reakcji, by nie narazić się na konsekwencje. Skuteczna ochrona to prewencja i szybkie zgłoszenie na policję. https://www.nowin.pl/2024/01/11/czym-jest-wtargniecie-na-posesje-jak-wlasciciel-moze-sie-bronic/Data dodania komentarza: 16.04.2025, 15:57Źródło komentarza: Czym właściwie jest teren prywatny i jak zadbać o jego zabezpieczenie?Autor komentarza: Z podziwem i miłością - Marysia :)Treść komentarza: Ola jest cudowną artystką, ale też wspaniałą, ciepłą i pełną spokoju osobą. Miałam przyjemność poznać ją osobiście — powiedziałabym nawet, że bardzo dobrze, bo jestem jej młodszą siostrą. Niesamowite jest obserwować, jak bardzo się rozwinęła i jak ogromne postępy nieustannie robi. Widziałam, jak podczas pandemii zaczynała swoją przygodę z malarstwem, i wiem, że wkłada w to całe swoje serce — i to jest piękne. Jest szczera w tym, co robi, co sprawia, że jej sztuka jest tak wartościowa. Spokój i piękno bijące z jej duszy idealnie współgrają z jej twórczością. Jestem z niej dumna i niesamowicie mnie wzrusza. Każdy etap, przez który przechodzi, i sposób, w jaki to robi, jest dla mnie ogromną inspiracją.Data dodania komentarza: 11.04.2025, 23:29Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Aleksandra Krawczuk vel Walczuk (malarka)Autor komentarza: infantylna autorkaTreść komentarza: Infantylne pytania.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 13:55Źródło komentarza: Miasto Na Fali - odc. 143.
Reklama
Reklama
Reklama
test