Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomości lokalne. Honorowy tytuł do zdobycia. Trwa nabór Chełmianina Roku 2025

Formularze zgłoszeniowe są dostępne w Urzędzie Miasta Chełm oraz na jego stronie internetowej.
Wiadomości lokalne. Honorowy tytuł do zdobycia. Trwa nabór Chełmianina Roku 2025

Źródło: FB Miasto Chełm

  • Do 20 lutego trwa nabór kandydatur do honorowego tytułu Chełmianina Roku 2025. Tytuł przyznawany jest raz w życiu i wiąże się z wręczeniem pamiątkowego medalu oraz aktu nadania. Formularze zgłoszeniowe są dostępne w Urzędzie Miasta Chełm oraz na jego stronie internetowej, a wnioski można składać osobiście lub przesyłać pocztą.
  • IMGW ostrzega przed silnymi mrozami w Chełmie i regionie. Już w weekend temperatura może spaść do –20°C, a odczuwalnie nawet do –24°C. Najzimniej będzie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Synoptycy apelują o ostrożność, ograniczenie przebywania na zewnątrz oraz zwrócenie uwagi na osoby potrzebujące i zwierzęta.
  • Krasnystaw podsumował konkurs na Najpiękniej Rozświetlony Dom, Posesję lub Balkon. W rywalizacji wzięło udział sześciu mieszkańców, a jury oceniało pomysłowość, estetykę i nawiązanie do świątecznych tradycji. Zwyciężył Hubert Suszek, który otrzymał voucher o wartości tysiąca złotych. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez partnerów konkursu.


 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test