- Trójka sprawców nocnego włamania do samochodu w Krasnymstawie została zatrzymana podczas kontroli drogowej. Auto, którym się poruszali, miało dwie różne tablice rejestracyjne, a w środku znajdowały się skradzione przedmioty.
- Epidemiolodzy ostrzegają, że szczyt zachorowań na infekcje dróg oddechowych w Polsce jest dopiero przed nami. Choć wzrost liczby przypadków był widoczny już w połowie grudnia, dane z obecnego sezonu pokazują, że fala przyspiesza.
- Radni gminy Dorohusk zdecydowali o podwyżce wynagrodzenia dla wójta Wojciecha Sawy. decyzję uzasadniały między innymi sprawność w zarządzaniu urzędem, dokładność oraz troska o dobrostan gminy. Samorządowcy uznali, że wójt powinien zarabiać na miarę swojego zaangażowania, dlatego przyznali mu najwyższe możliwe wynagrodzenie.






![[PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton! [PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton!](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-pelna-wersja-chelmscy-ratownicy-medyczni-w-studiu-radia-bon-ton-1770983923.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze